22 sierpnia 2010

NA TRASIE.

Trasę Golina-Wilczyn-Powidz-Wilczyn-Golina liczącą prawie 140 kilometrów przejechali rowerzyści z grupy Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Golinie: Maciej Szumiński, Irena Szumińska, Alicja Szumińska, Ryszard Roszak, Michał Tylman.
Skróconą odległość około 65 kilometrów z Powidza do Wilczyna i Goliny przejechali: Wiesława Antkowiak, Krystian Kochelski Alina Przybysławska, Stanisław Paszek, Stanisław Przygodzki. Elżbieta Sieczkowska, Jadwiga Szubińska, Ewelina Szubińska, Kinga Szubińska, Milena Szubińska, Maria Szumińska.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi za użyczenie pojazdu, jak również Maciejowi i Piotrowi Szumińskim za transport rowerów.

Na powyższy rajd 50. w historii Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Golinie zaproszeni zostaliśmy przez organizatorów z Wilczyna, którzy należą do Grupy „LEADER +” o pięknej nazwie „ Stowarzyszenie między ludźmi i jeziorami”.
Trasa nie należała do łatwych- w części jechaliśmy przez lasy, czasem po piasku.

Organizatorzy zapewnili napoje i poczęstunek zarówno w Powidzu, jaki i Wilczynie. Były też atrakcje- pokaz ratowania ludzi, regaty, występy.
Przepiękny widok żaglówek na jeziorze w Powidzu łagodził trudy, a w Wilczynie na miejsce imprezy wprowadziła nas orkiestra.

Mieliśmy okazję zaprosić gospodarzy na nasze trasy „Rowerowej Szóstki”, a w szczególności na rajd organizowany przez „Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie” w sobotę 4 września z metą w Starym Mieście.
Przypominamy o tym mieszkańcom Gminy Golina i zapraszamy na godzinę 9:00. start sprzed Urzędu Miasta. Szczegóły na afiszach.