14 października 2012 Na ognisku u Grzegorza

W niedzielę, późną porą, bo dopiero o 11:00 wyjechaliśmy z Goliny żeby, korzystając z zaproszenia Grzegorza, uczestniczyć w biesiadzie przy ognisku. Cieszyliśmy się, bo pogoda była przepiękna, a na ognisku przy kawie, herbacie, kiełbaskach i – pieczonych jabłkach mogliśmy nagadać się do woli.

Gospodarze, Gosia i Grzegorz, witali nas serdecznie i gościli po królewsku za co podziwiamy ich i serdecznie dziękujemy :)

Uczestnicy rajdu: Wojciech Borkiewicz, Maria Rysztof, Sławomir Szkudelski, Irena i Maciej Szumińscy, Stanisław Walczak, Alina i Jan Zińczuk

2 października 2012r III klasa gimnazjum

2 października 2012 r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do Bieniszewa. Cały wyjazd zorganizowała pani Ewa Wróbel. Była z nami również pani Agnieszka Dzwoniarska oraz członkowie grupy Rodzinnych Rajdów Rowerowych. W wycieczce brała udział grupa młodzieży z klasy 1 gimnazjum i nieco większa z klasy 3. O godzinie 15:30 wyruszyliśmy spod kawnickiego kościoła w kierunku lasu bieniszewskiego. Podczas tej wycieczki zaobserwowaliśmy nie tylko stare dęby, ale też mieliśmy przyjemność jazdy brzegiem Jeziora Głodowskiego. Po 3 godzinach wspólnego rajdowania wszyscy rozjechaliśmy się do domów – zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni i szczęśliwi, wzbogaceni o nowe znajomości oraz ciekawe wrażenia.

/paulis/

30 września 2012r. Żółty Jesienny Liść

“Żółty Jesienny Liść” to hasło, pod jakim Klub Biegacza “WARTKO” zorganizował imprezę dla chodziarzy, biegaczy i rowerzystów na zakończenie sezonu. Zaprosili wszystkich i spisali się na medal. Gratulujemy i dziękujemy.

W trasę do Bieniszewa ruszaliśmy wspólnie z 9 biegaczami (rowerzystów było 83 Uśmiech ) z placu przed stadionem miejskim w Golinie, 13 osobowa grupa z kijkami wyruszyła godzinę wcześniej. Wszyscy razem spotkaliśmy się dopiero na ognisku w Bieniszewie. Trasa wiodła głównie przez łąki i lasy, mieliśmy więc okazję przyglądać się przyrodzie, która coraz śmielej zaczyna okrywać się jesienną szatą. Miło było spotkać się w tak licznym gronie, porozmawiać o tym co było i posnuć plany na przyszły rok, a nie brakowało też deklaracji, że w tym roku jeszcze nie wszystko jest skończone.

Na rowerach jechali: Henryk Aniszewski, Czesława Bartkowiak, Władysław Błaszczyk, Dorota Bogdańska, Waldemar Bogdański, Irena Borek, Wojciech Borkiewicz, Katarzyna Borońska, Grzegorz Boroński, Karol Boroński, Paweł Boroński, Stefan Brud, Łukasz Cichy, Bartosz Daszkiewicz, Stanisław Dobrzyński, Jarosław Dziublewski, Dagmara Frydrychowicz, Urszula Górczyńska, Krzysztof Grochowski, Aleksandra Haremska, Włodzimierz Haremski, Halina Jakubowska, Rafał Jakubowski, Wanda Jaworska, Kinga Kachelska, Włodzimierz Kamiński, Apolonia Kapuścińska, Izabela Kasprzyk, Natalia Kostańska, Olga Kostańska, Janusz Kostański, Mateusz Kostański, Wiesław Kostecki, Grażyna Kujawa, Cecylia Kwiatkowska, Błażej Lewandowski, Janusz Łechtański, Bożena Łopacińska, Krzysztof Łopaciński, Aleksandra Makowska, Zofia Mielczarek, Jan Mikołajewski, Wiesław Młynkiewicz, Wojciech Nawrocki, Alicja Nowaczyk, Piotr Nowaczyk, Stanisław Paszek, Teresa Paszek, Emilia Pawłowska, Maria Pilarczyk, Wanda Plewińska, Zdzisław Plewiński, Sławomir Pluciński, Wiktor Pluciński, Alina Przybysławska, Danuta Przygoda, Katarzyna Przygoda, Danuta Przygodzka, Stanisław Przygodzki, Ryszard Roszak, Janusz Rożek, Leszek Ruminkiewicz, Maria Rysztof, Elżbieta Sieczkowska, Jerzy Sosiński, Mirosław Sosiński, Genowefa Staniszewska, Artur Szczepański, Barbara Szczublewska, Dorota Szkudelska, Sławomir Szkudelski, Jadwiga Szubińska, Alicja Szumińska, Irena Szumińska, Maciej Szumiński, Małgorzata Świdlikiewicz, Michał Tylman, Stanisław Walczak, Zbigniew Wojciechowski, Alina Zińczuk, Jan Zińczuk, Adam Żabierek.