29 marca Inauguracja 2015

W Niedzielę Palmową 29 marca br odbyliśmy Rajd Inauguracyjny.
Pełni werwy i nadziei , że mimo nie zachęcających prognoz pogodowych, uda się nam w sympatycznej atmosferze miło spędzić czas na wspólnej wycieczce rowerowej. Po Mszy Świętej w Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Kawnicach okazało się jednak, że deszcz , wiatr i zimno nie pozwolą nam na dalsze „rowerowanie”.
Ponoć po to mamy rozum, aby z niego korzystać!

21 marca Paprotnia

Dziś 21.03.15 wyruszyliśmy w okrojonym składzie reprezentując
Gminę Golinę na otwarciu wieży widokowej w Paprotni.
Pogoda nam dopisała, chociaż wiatr dał się nam we znaki w drodze powrotnej.
Grupka nasza liczyła 7 osób Danusia,Dorota ,Sławek,Maciej,Heniu,Zdzisiu,Stasiu.

8 marca Po Kwiatek Dla Ewy z PTTK

8 marca br wybraliśmy się na wspólną przejażdżkę rowerową korzystając z pięknej pogody i z zaproszenia Oddziału PTTK w Koninie do udziału w spacerze „Spacerkiem po zdrowie” Po Kwiatek Dla Ewy. My pojechaliśmy na rowerach przez Myślibórz, Sławsk, Kaczymkę do Węglewa – do Muzeum Rzemiosła Artystycznego. Tam spotkaliśmy się z pozostałymi amatorami aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – a było ich bardzo wielu, do powitań i pytań (co słychać, jak leci) było więc okazji bez liku.

Uczestnicy: Wiesława Antkowiak, Irena Borek, Bogdan Kaczmarek, Zdzisław Kincel, Grażyna Łechtańska, Aleksandra Makowska, Zofia Mielczarek, Jan Mikołajewski, Maria Pilarczyk, Jadwiga Szubińska, Irena Szumińska, Maciej Szumiński, Alicja Tylman, Ola Urbaniak, Stanisław Walczak, Bożena Wypychowska, Danuta Zaurska, Alina Zińczuk, Jan Zińczuk

1 marca 2015 SlowJogging

Trzeci i ostatni tej zimy trening Slow Joggingu wykonaliśmy w składzie: Zosia, Wanda, Ola, Ela, Halina, Kinga, Ewelina, Irka i Maciek, który dokumentował to zdjęciami. Dziękujemy za hard ducha, uśmiech na twarzy, wytrwałość i za te wspólne spotkania niko niko. Treningi wznawiamy po sezonie rowerowym. Start RRR GOLINA 2015 29 marca br o godz. 11:30 – trasa do Kawnic z MŚ.
/IS/

Zapraszamy na spotkanie KB WARTKO w Domu Kultury 10 marca o godz. 17:00

Zapraszamy również do udziału w organizowanym przez Oddział PTTK w Koninie Spacerkiem Po Zdrowie.
Spotykamy się 8 marca br o godz. 10:15 przy fontannie koło biblioteki, pojedziemy na rowerach przez Myślibórz, nad Wartą do Węglewskich Holendrów i dalej na ognisko do Muzeum Rzemiosła Artystycznego w Węglewie („zabrać kiełbaski, termos”).